ALH474K451A032
ALH474K451A032 Cornell Dubilier Knowles
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 450VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 450V
Height - Seated (Max): 0.898" (22.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 15.7 mOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH474K451A032 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 450VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 450V, Height - Seated (Max): 0.898" (22.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 15.7 mOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm).
Weitere Produktangebote ALH474K451A032
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH474K451A032 ALH474K451A032 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ALH.pdf Film Capacitors 0.47uF 450Vac 32x22x13mm LS=27.5