ALH475K451B104
ALH475K451B104 Cornell Dubilier Knowles
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 4.7UF 450VAC RAD 4 LEAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 450V
Height - Seated (Max): 1.803" (45.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.2 mOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH475K451B104 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 4.7UF 450VAC RAD 4 LEAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 450V, Height - Seated (Max): 1.803" (45.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.2 mOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm).
Weitere Produktangebote ALH475K451B104
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH475K451B104 ALH475K451B104 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ALH-3081882.pdf Film Capacitors 4.7uF 450Vac 42.5x45x30mm LS=37.5
Produkt ist nicht verfügbar
ALH475K451B104 ALH475K451B104 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ALH.pdf Film Capacitors 4.7uF 450Vac 42.5x45x30mm LS=37.5