ALH685K451C064
ALH685K451C064 Cornell Dubilier Knowles
ALH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6.8UF 450VAC RAD 4 LEAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 450V
Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5 MOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALH685K451C064 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 6.8UF 450VAC RAD 4 LEAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 450V, Height - Seated (Max): 1.811" (46.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5 MOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Weitere Produktangebote ALH685K451C064
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALH685K451C064 ALH685K451C064 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor ALH.pdf Film Capacitors 6.8uF 450Vac 57.5x45x30mm LS=52.5