ALZ12F22W
ALZ12F22W Panasonic Electric Works
mech_eng_lz.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 22V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 22VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 440VAC - Max
Must Release Voltage: 2.2 VDC
Must Operate Voltage: 15.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class F
Produktbewertung abgeben
Technische Details ALZ12F22W Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 22V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 22VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 440VAC - Max, Must Release Voltage: 2.2 VDC, Must Operate Voltage: 15.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class F.
Weitere Produktangebote ALZ12F22W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ALZ12F22W ALZ12F22W Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_lz-1075624.pdf General Purpose Relays 1 Form C 16A 22V Sealed Class F Coil