AM0R5-100DC869
AM0R5-100DC869 Anatech Microwave Company
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 0.5-100 MHZ DIRECTIONAL COUPLER
Packaging: Box
Package / Case: Module, SMA Connectors
Frequency: 500kHz ~ 100MHz
Insertion Loss: 0.4dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 30 ± 0.5dB
Coupler Type: Standard
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM0R5-100DC869 Anatech Microwave Company
Description: 0.5-100 MHZ DIRECTIONAL COUPLER, Packaging: Box, Package / Case: Module, SMA Connectors, Frequency: 500kHz ~ 100MHz, Insertion Loss: 0.4dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 3W, Coupling Factor: 30 ± 0.5dB, Coupler Type: Standard, Supplier Device Package: Module, Part Status: Active.