Produkte > ANATECH MICROWAVE COMPANY > AM1300-1530CIR1119
AM1300-1530CIR1119
AM1300-1530CIR1119 Anatech Microwave Company
AM1300-1530CIR1119.pdf
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 1.300-1.530 GHZ CIRCULATOR
Packaging: Box
Package / Case: Module
Frequency: 1.3 GHz ~ 1.53 GHz
Type: Circulator
Insertion Loss: 0.5dB (max)
VSWR: 1.25
Isolation: 20dB (Min)
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
Power - Average Forward: 50 W
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM1300-1530CIR1119 Anatech Microwave Company
Description: 1.300-1.530 GHZ CIRCULATOR, Packaging: Box, Package / Case: Module, Frequency: 1.3 GHz ~ 1.53 GHz, Type: Circulator, Insertion Loss: 0.5dB (max), VSWR: 1.25, Isolation: 20dB (Min), Supplier Device Package: Module, Part Status: Active, Power - Average Forward: 50 W.