AM150-160CIR107
AM150-160CIR107 Anatech Microwave Company
AM150-160CIR107.pdf
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 0.150-0.160 GHZ CIRCULATOR
Packaging: Box
Package / Case: Module
Connector Type: TYPE-N FEMALE
Frequency: 150 MHz ~ 160 MHz
Type: Circulator
Insertion Loss: 0.6dB (max)
VSWR: 1.25
Isolation: 20dB (Min)
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
Power - Average Forward: 50 W
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM150-160CIR107 Anatech Microwave Company
Description: 0.150-0.160 GHZ CIRCULATOR, Packaging: Box, Package / Case: Module, Connector Type: TYPE-N FEMALE, Frequency: 150 MHz ~ 160 MHz, Type: Circulator, Insertion Loss: 0.6dB (max), VSWR: 1.25, Isolation: 20dB (Min), Supplier Device Package: Module, Part Status: Active, Power - Average Forward: 50 W.