Produkte > AIMTEC > AM20EW-2409S-NZ
AM20EW-2409S-NZ
AM20EW-2409S-NZ aimtec
am20ew-nz.pdf?ft4=31-711
Hersteller: aimtec
Description: DC DC CONVERTER 9V 20W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tube
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2.222A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM20EW-2409S-NZ aimtec
Description: DC DC CONVERTER 9V 20W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 2.222A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 9V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.