AM2104B1382 Anatech Electronics Inc.
AM2104B1382.pdf
Hersteller: Anatech Electronics Inc.
Description: 2104 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 16-SMD Module
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 1.039" L x 0.551" W (26.40mm x 14.00mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.104GHz Center
Insertion Loss: 2.2dB
Height (Max): 0.195" (4.95mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 10 MHz
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM2104B1382 Anatech Electronics Inc.
Description: 2104 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 16-SMD Module, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 1.039" L x 0.551" W (26.40mm x 14.00mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.104GHz Center, Insertion Loss: 2.2dB, Height (Max): 0.195" (4.95mm), Part Status: Active, Bandwidth: 10 MHz.