AM2185B1593 Anatech Electronics Inc.
AM2185B1593.pdf
Hersteller: Anatech Electronics Inc.
Description: 2185 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 8-SMD Module
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.551" L x 0.512" W (14.00mm x 13.00mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.185GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Height (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 30 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM2185B1593 Anatech Electronics Inc.
Description: 2185 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 8-SMD Module, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.551" L x 0.512" W (14.00mm x 13.00mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.185GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Height (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Bandwidth: 30 MHz.