AM2240B1412 Anatech Electronics Inc.
AM2240B1412.pdf
Hersteller: Anatech Electronics Inc.
Description: 2240 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 16-SMD Module
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 1.039" L x 0.551" W (26.40mm x 14.00mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.24GHz Center
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.195" (4.95mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 30 MHz
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM2240B1412 Anatech Electronics Inc.
Description: 2240 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 16-SMD Module, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 1.039" L x 0.551" W (26.40mm x 14.00mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.24GHz Center, Insertion Loss: 3dB, Height (Max): 0.195" (4.95mm), Part Status: Active, Bandwidth: 30 MHz.