AM2250B1436 Anatech Electronics Inc.
AM2250B1436.pdf
Hersteller: Anatech Electronics Inc.
Description: 2250 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 8-SMD Module
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.900" L x 0.500" W (22.86mm x 12.70mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.25GHz Center
Insertion Loss: 1.2dB
Height (Max): 0.202" (5.13mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 100 MHz
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM2250B1436 Anatech Electronics Inc.
Description: 2250 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 8-SMD Module, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.900" L x 0.500" W (22.86mm x 12.70mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.25GHz Center, Insertion Loss: 1.2dB, Height (Max): 0.202" (5.13mm), Part Status: Active, Bandwidth: 100 MHz.