AM30-3000DC870
AM30-3000DC870 Anatech Microwave Company
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 30-3000 MHZ 30 DB DUAL DIRECTION
Packaging: Box
Package / Case: Module
Frequency: 30MHz ~ 3GHz
Insertion Loss: 20dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 3kW
Coupling Factor: 30 ± 2dB
Coupler Type: Standard
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM30-3000DC870 Anatech Microwave Company
Description: 30-3000 MHZ 30 DB DUAL DIRECTION, Packaging: Box, Package / Case: Module, Frequency: 30MHz ~ 3GHz, Insertion Loss: 20dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 3kW, Coupling Factor: 30 ± 2dB, Coupler Type: Standard, Supplier Device Package: Module, Part Status: Active.