AM300-2000DC867
AM300-2000DC867 Anatech Microwave Company
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 300-2000 MHZ DIRECTIONAL COUPLER
Packaging: Box
Package / Case: Module, SMA Connectors
Frequency: 300MHz ~ 2GHz
Insertion Loss: 0.7dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 50W
Coupling Factor: 10dB
Coupler Type: Standard
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM300-2000DC867 Anatech Microwave Company
Description: 300-2000 MHZ DIRECTIONAL COUPLER, Packaging: Box, Package / Case: Module, SMA Connectors, Frequency: 300MHz ~ 2GHz, Insertion Loss: 0.7dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 50W, Coupling Factor: 10dB, Coupler Type: Standard, Supplier Device Package: Module, Part Status: Active.