Produkte > ANATECH MICROWAVE COMPANY > AM300-8000DC1405
AM300-8000DC1405
AM300-8000DC1405 Anatech Microwave Company
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 0.3 - 8 GHZ, 10DB COUPLING DIREC
Packaging: Box
Package / Case: Module, SMA Connectors
Frequency: 300MHz ~ 8GHz
Insertion Loss: 1.5dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 20W
Coupling Factor: 10 ± 1.5dB
Coupler Type: Standard
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM300-8000DC1405 Anatech Microwave Company
Description: 0.3 - 8 GHZ, 10DB COUPLING DIREC, Packaging: Box, Package / Case: Module, SMA Connectors, Frequency: 300MHz ~ 8GHz, Insertion Loss: 1.5dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 20W, Coupling Factor: 10 ± 1.5dB, Coupler Type: Standard, Supplier Device Package: Module, Part Status: Active.