AM3000T050-NF Anatech Microwave Company
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 3000 MHZ TERMINATOR
Packaging: Box
Connector Type: Jack, Female Socket
Mounting Type: Free Hanging, Cap
Connector Style: N Type
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency - Max: 3 GHz
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM3000T050-NF Anatech Microwave Company
Description: 3000 MHZ TERMINATOR, Packaging: Box, Connector Type: Jack, Female Socket, Mounting Type: Free Hanging, Cap, Connector Style: N Type, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency - Max: 3 GHz.