AM400-500CIR133
AM400-500CIR133 Anatech Microwave Company
AM400-500CIR133.pdf
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 0.400-0.500 GHZ CIRCULATOR
Packaging: Box
Package / Case: Module, SMA Connectors
Connector Type: SMA-FEMALE
Frequency: 400 MHz ~ 500 MHz
Type: Circulator
Insertion Loss: 0.5dB (max)
VSWR: 1.35
Isolation: 18dB (Min)
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
Power - Average Forward: 100 W
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM400-500CIR133 Anatech Microwave Company
Description: 0.400-0.500 GHZ CIRCULATOR, Packaging: Box, Package / Case: Module, SMA Connectors, Connector Type: SMA-FEMALE, Frequency: 400 MHz ~ 500 MHz, Type: Circulator, Insertion Loss: 0.5dB (max), VSWR: 1.35, Isolation: 18dB (Min), Supplier Device Package: Module, Part Status: Active, Power - Average Forward: 100 W.