AM420-430CIR113
AM420-430CIR113 Anatech Microwave Company
AM420-430CIR113.pdf
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 0.420-0.430 GHZ CIRCULATOR
Packaging: Box
Package / Case: Module, SMA Connectors
Connector Type: SMA-FEMALE
Frequency: 420 MHz ~ 430 MHz
Type: Circulator
Insertion Loss: 0.5dB (max)
VSWR: 1.2
Isolation: 25dB (min)
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
Power - Average Forward: 100 W
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM420-430CIR113 Anatech Microwave Company
Description: 0.420-0.430 GHZ CIRCULATOR, Packaging: Box, Package / Case: Module, SMA Connectors, Connector Type: SMA-FEMALE, Frequency: 420 MHz ~ 430 MHz, Type: Circulator, Insertion Loss: 0.5dB (max), VSWR: 1.2, Isolation: 25dB (min), Supplier Device Package: Module, Part Status: Active, Power - Average Forward: 100 W.