Produkte > ANATECH MICROWAVE COMPANY > AM500-2000DC1407
AM500-2000DC1407
AM500-2000DC1407 Anatech Microwave Company
Hersteller: Anatech Microwave Company
Description: 0.5 - 2 GHZ, 10DB COUPLING DIREC
Packaging: Box
Package / Case: Module, SMA Connectors
Frequency: 500MHz ~ 2GHz
Insertion Loss: 0.9dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 50W
Coupling Factor: 10 ± 1dB
Coupler Type: Standard
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AM500-2000DC1407 Anatech Microwave Company
Description: 0.5 - 2 GHZ, 10DB COUPLING DIREC, Packaging: Box, Package / Case: Module, SMA Connectors, Frequency: 500MHz ~ 2GHz, Insertion Loss: 0.9dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 50W, Coupling Factor: 10 ± 1dB, Coupler Type: Standard, Supplier Device Package: Module, Part Status: Active.