AMC1301EVM
AMC1301EVM Texas Instruments
sbau256c.pdf?ts=1633831496869&ref_url=https%253A%252F%252Fgoogle.com
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR AMC1301
Packaging: Bulk
Output Type: Differential
Amplifier Type: Isolation
Voltage - Supply, Single/Dual (±): 3V ~ 5.5V
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: AMC1301
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Active
Current - Output / Channel: 13mA
Current - Supply (Main IC): 7.2mA
Contents: Board(s)
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMC1301EVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR AMC1301, Packaging: Bulk, Output Type: Differential, Amplifier Type: Isolation, Voltage - Supply, Single/Dual (±): 3V ~ 5.5V, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: AMC1301, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Active, Current - Output / Channel: 13mA, Current - Supply (Main IC): 7.2mA, Contents: Board(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AMC1301EVM AMC1301EVM Hersteller : Texas Instruments sbau256c.pdf?ts=1633831496869&ref_url=https%253A%252F%252Fgoogle.com Amplifier IC Development Tools AMC1301 Eval Module