AMCB94110
AMCB94110 Sensata Technologies/Airpax
22.5mm%20Plastic%20Series.pdf
Hersteller: Sensata Technologies/Airpax
Description: BULB LED 110VAC 1W RED
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMCB94110 Sensata Technologies/Airpax