Produkte > L-COM > AMHN515C13RA-15-15F
AMHN515C13RA-15-15F
AMHN515C13RA-15-15F L-com
ds_AMHN515C13RA-15-15F.pdf
Hersteller: L-com
Description: HG N5-15P TO RA C13, ANTIMICROBE
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 15.00' (4.57m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
1st Connector: NEMA N5-15P
2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMHN515C13RA-15-15F L-com
Description: HG N5-15P TO RA C13, ANTIMICROBE, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 15.00' (4.57m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTOW, 1st Connector: NEMA N5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13, Right Angle.