Produkte > SAME SKY > AMT112S-2048-6350-S
AMT112S-2048-6350-S
AMT112S-2048-6350-S Same Sky
amt11-3508096.pdf
Hersteller: Same Sky
Encoders AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, 2048 PPR, A/B/X, 6.35 MM, STANDARD BASE
auf Bestellung 9 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMT112S-2048-6350-S Same Sky
Description: AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, Packaging: Box, Output Type: Quadrature with Index (Incremental), Mounting Type: Chassis Mount, Motors, Orientation: Vertical, Termination Style: Terminal Pins, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 2048, Actuator Type: 1/4" Open Center, Built in Switch: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AMT112S-2048-6350-S AMT112S-2048-6350-S Hersteller : CUI Devices amt11-3313191.pdf Encoders AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, 2048 PPR, A/B/X, 6.35 MM, STANDARD BASE
auf Bestellung 9 Stücke:
Packaging: Box
Output Type: Quadrature with Index (Incremental)
Mounting Type: Chassis Mount, Motors
Orientation: Vertical
Termination Style: Terminal Pins
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V