Produkte > CUI DEVICES > AMT112S-4096-6350-S
AMT112S-4096-6350-S
AMT112S-4096-6350-S CUI Devices
amt11.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED
Packaging: Box
Output Type: Quadrature with Index (Incremental)
Mounting Type: Chassis Mount, Motors
Orientation: Vertical
Termination Style: Terminal Pins
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Encoder Type: Incremental
Detent: No
Pulses per Revolution: 4096
Actuator Type: 1/4" Open Center
Built in Switch: No
auf Bestellung 13 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AMT112S-4096-6350-S CUI Devices
Description: AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, Packaging: Box, Output Type: Quadrature with Index (Incremental), Mounting Type: Chassis Mount, Motors, Orientation: Vertical, Termination Style: Terminal Pins, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 4096, Actuator Type: 1/4" Open Center, Built in Switch: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AMT112S-4096-6350-S AMT112S-4096-6350-S Hersteller : CUI Devices amt11-3313191.pdf Encoders AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, 4096 PPR, A/B/X, 6.35 MM, STANDARD BASE
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
AMT112S-4096-6350-S AMT112S-4096-6350-S Hersteller : Same Sky amt11-3508096.pdf Encoders AMT10, RADIAL, CAP, SINGLE ENDED, 4096 PPR, A/B/X, 6.35 MM, STANDARD BASE