Produkte > SEVSKIY GMBH > AN050201-01C-175-MHF1
AN050201-01C-175-MHF1
AN050201-01C-175-MHF1 Sevskiy GmbH
download.php?file=AN250201-01C-175-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 433MHZ/868MHZ PCB
Features: Cable - 175mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 433MHz ~ 434.8MHz, 863MHz ~ 870MHz
Applications: IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters
Gain: -1.6dBi, -1.7dBi
Termination: U.FL (UMCX), I-PEX
Number of Bands: 2
VSWR: 1.78, 1.92
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -11dB, -10dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 433.9MHz, 866.5MHz
RF Family/Standard: General ISM, Lora
Power - Max: 5 W
auf Bestellung 1851 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN050201-01C-175-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 433MHZ/868MHZ PCB, Features: Cable - 175mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 433MHz ~ 434.8MHz, 863MHz ~ 870MHz, Applications: IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters, Gain: -1.6dBi, -1.7dBi, Termination: U.FL (UMCX), I-PEX, Number of Bands: 2, VSWR: 1.78, 1.92, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Return Loss: -11dB, -10dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 433.9MHz, 866.5MHz, RF Family/Standard: General ISM, Lora, Power - Max: 5 W.