Produkte > SEVSKIY GMBH > AN050201-01C-180-MHF1
AN050201-01C-180-MHF1
AN050201-01C-180-MHF1 Sevskiy GmbH
download.php?file=AN050201-01C-180-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 433MHZ/868MHZ/5.8GHZ PCB
Features: Cable - 180mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 433.05MHz ~ 434.79MHz, 863MHz ~ 870MHz, 5.15GHz ~ 5.925GHz
Applications: IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters, WiFi 5
Gain: -1dBi, 0.6dBi, 3.8dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 3
VSWR: 1.79, 2.1, 2.62
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -11dB, -9dB, -7dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 433.92MHz, 866.5MHz, 5.5375GHz
RF Family/Standard: General ISM, Lora
Power - Max: 10 W