Produkte > SEVSKIY GMBH > AN080227-01C-200-MHF1
AN080227-01C-200-MHF1
AN080227-01C-200-MHF1 Sevskiy GmbH
AN080227-01C-200-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT SRD860 ISM915 ISM5800 PCB
Packaging: Bulk
Features: Cable - 200mm
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 746MHz ~ 928MHz, 4.4GHz ~ 5GHz, 5.725GHz ~ 6GHz
Applications: 5G, IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters
Gain: 1.35dBi, 0.2dBi, 2.3dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 3
VSWR: 2.1, 3.57, 3.57
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -9dB, -5dB, -5dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 837MHz, 4.7GHz, 5.86GHz
RF Family/Standard: General ISM, WiFi
Power - Max: 10 W