Produkte > SEVSKIY GMBH > AN100201-01H
AN100201-01H
AN100201-01H Sevskiy GmbH
download.php?file=AN100201-01H.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 868MHZ/915MHZ PCB U.FL.
Features: Cable - 175mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 800MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz
Applications: IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters
Gain: 1.5dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 1
VSWR: 1.92
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -10dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 880MHz
RF Family/Standard: General ISM, Lora
Power - Max: 5 W
auf Bestellung 6271 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN100201-01H Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 868MHZ/915MHZ PCB U.FL., Features: Cable - 175mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 800MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.7GHz, Applications: IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters, Gain: 1.5dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 1, VSWR: 1.92, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Return Loss: -10dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 880MHz, RF Family/Standard: General ISM, Lora, Power - Max: 5 W.