Produkte > SEVSKIY GMBH > AN110201-05C-160-MHF1
AN110201-05C-160-MHF1
AN110201-05C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
AN110201-05C-160-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 824-960, 1710-2170MHZ PCB
Features: Cable - 160mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Screw
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Applications: 5G, GSM, IoT, ISM, LTE, RFID, Smart Meters, UMTS
Gain: 0.8dBi, 1.7dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 2
VSWR: 1.58, 2.1
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -9dB, -13dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.94GHz
RF Family/Standard: Cellular, General ISM
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 116 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN110201-05C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 824-960, 1710-2170MHZ PCB, Features: Cable - 160mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Screw, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, Applications: 5G, GSM, IoT, ISM, LTE, RFID, Smart Meters, UMTS, Gain: 0.8dBi, 1.7dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 2, VSWR: 1.58, 2.1, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Return Loss: -9dB, -13dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.94GHz, RF Family/Standard: Cellular, General ISM, Power - Max: 10 W.