Produkte > SEVSKIY GMBH > AN110221-02C-160-MHF1
AN110221-02C-160-MHF1
AN110221-02C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
AN110221-02C-160-MHF1%20Datasheet.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT GSM LTE 5G UMTS CABLE
Features: Cable - 160mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.69GHz ~ 2.7GHz
Applications: 3G LP-WAN, 4G, 5G, IoT, ISM, RFID, Smart Meters
Gain: 0.6dBi, 2.4dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 2
VSWR: 2.61, 1.92
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Return Loss: -7dB, -10dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 829MHz, 2.197GHz
RF Family/Standard: Cellular, General ISM, WiFi
Power - Max: 5 W
auf Bestellung 146 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN110221-02C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT GSM LTE 5G UMTS CABLE, Features: Cable - 160mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.69GHz ~ 2.7GHz, Applications: 3G LP-WAN, 4G, 5G, IoT, ISM, RFID, Smart Meters, Gain: 0.6dBi, 2.4dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 2, VSWR: 2.61, 1.92, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.063" (1.60mm), Return Loss: -7dB, -10dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 829MHz, 2.197GHz, RF Family/Standard: Cellular, General ISM, WiFi, Power - Max: 5 W.