Produkte > SEVSKIY GMBH > AN110501-01C-160-MHF1
AN110501-01C-160-MHF1
AN110501-01C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
AN110501-01C-160-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM CBRS 3G 4G 5G U.FL.
Features: Cable - 160mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Screw
Frequency Range: 758MHz ~ 870MHz, 1.69GHz ~ 2.17GHz, 3.4GHz ~ 4.3GHz
Applications: 5G, IoT, ISM, LP-WAN, LTE, RFID, Smart Meters
Gain: -1dBi, 0.9dBi, 4.2dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 3
VSWR: 1.93, 2.1, 3.57
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -9dB, -10dB, -5dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 814MHz, 1.93GHz, 3.85GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 121 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN110501-01C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM CBRS 3G 4G 5G U.FL., Features: Cable - 160mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Screw, Frequency Range: 758MHz ~ 870MHz, 1.69GHz ~ 2.17GHz, 3.4GHz ~ 4.3GHz, Applications: 5G, IoT, ISM, LP-WAN, LTE, RFID, Smart Meters, Gain: -1dBi, 0.9dBi, 4.2dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 3, VSWR: 1.93, 2.1, 3.57, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Return Loss: -9dB, -10dB, -5dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 814MHz, 1.93GHz, 3.85GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 10 W.