Produkte > SEVSKIY GMBH > AN110503-02C-160-MHF1
AN110503-02C-160-MHF1
AN110503-02C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
AN110503-02C-160-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT WiFi 2.4/5 CBRS 4G 5G PCB
Features: Cable - 160mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 860MHz ~ 928MHz, 1.71GHz ~ 2.62GHz, 4.4GHz ~ 5.875GHz
Applications: 5G, IoT, ISM, LP-WAN, LTE, RFID, Smart Meters
Gain: 1dBi, 2.5dBi, 3.8dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 3
VSWR: 3.01, 3.01, 3.57
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -6dB, -5dB, -6dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 894MHz, 2.165GHz, 5.1375GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, WiFi
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 81 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN110503-02C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT WiFi 2.4/5 CBRS 4G 5G PCB, Features: Cable - 160mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 860MHz ~ 928MHz, 1.71GHz ~ 2.62GHz, 4.4GHz ~ 5.875GHz, Applications: 5G, IoT, ISM, LP-WAN, LTE, RFID, Smart Meters, Gain: 1dBi, 2.5dBi, 3.8dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 3, VSWR: 3.01, 3.01, 3.57, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Return Loss: -6dB, -5dB, -6dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 894MHz, 2.165GHz, 5.1375GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, WiFi, Power - Max: 10 W.