Produkte > SEVSKIY GMBH > AN110507-01C-160-MHF1
AN110507-01C-160-MHF1
AN110507-01C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
AN110507-01C-160-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM WiFi CELLULAR LTE 5G
Packaging: Bulk
Features: Cable - 160mm
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 807MHz ~ 928MHz, 1.88GHz ~ 2.025GHz, 2.4GHz ~ 2.495GHz, 5.15GHz ~ 5.925GHz
Applications: 5G, Bluetooth, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters, WiFi
Gain: 1.8dBi, 2.3dBi, 2.6dBi, 4.5dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 4
VSWR: 1.58, 1.93, 2.32, 3.57
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -5dB, -10dB, -8dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 867.5MHz, 1.9525GHz, 2.4475GHz, 5.5375GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, WiFi
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 86 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN110507-01C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM WiFi CELLULAR LTE 5G, Packaging: Bulk, Features: Cable - 160mm, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 807MHz ~ 928MHz, 1.88GHz ~ 2.025GHz, 2.4GHz ~ 2.495GHz, 5.15GHz ~ 5.925GHz, Applications: 5G, Bluetooth, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters, WiFi, Gain: 1.8dBi, 2.3dBi, 2.6dBi, 4.5dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 4, VSWR: 1.58, 1.93, 2.32, 3.57, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Return Loss: -5dB, -10dB, -8dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 867.5MHz, 1.9525GHz, 2.4475GHz, 5.5375GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, WiFi, Power - Max: 10 W.