Produkte > SEVSKIY GMBH > AN110508-02C-160-MHF1
AN110508-02C-160-MHF1
AN110508-02C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
AN110508-02C-160-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM WiFi GSM 3G LTE 4G 5G
Features: Cable - 160mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 807MHz ~ 960MHz, 2.4GHz ~ 2.495GHz, 4.4GHz ~ 5.925GHz
Applications: 5G, Bluetooth, ISM, LP-WAN, Smart Meters, WiFi
Gain: 0.7dBi, 3.3dBi, 4.4dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 3
VSWR: 2.10, 2.32, 3.57
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -5dB, -8dB, -9dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 883.5MHz, 2.4475GHz, 5.1625GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, WiFi
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 90 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN110508-02C-160-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM WiFi GSM 3G LTE 4G 5G, Features: Cable - 160mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 807MHz ~ 960MHz, 2.4GHz ~ 2.495GHz, 4.4GHz ~ 5.925GHz, Applications: 5G, Bluetooth, ISM, LP-WAN, Smart Meters, WiFi, Gain: 0.7dBi, 3.3dBi, 4.4dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 3, VSWR: 2.10, 2.32, 3.57, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Return Loss: -5dB, -8dB, -9dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 883.5MHz, 2.4475GHz, 5.1625GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, WiFi, Power - Max: 10 W.