Produkte > SEVSKIY GMBH > AN150201-01C-180-MHF1
AN150201-01C-180-MHF1
AN150201-01C-180-MHF1 Sevskiy GmbH
AN150201-01C-180-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM GNSS GSM LTE 5G PCB
Features: Cable - 180mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 791MHz ~ 928MHz, 1.559GHz ~ 1.61GHz, 1.85GHz ~ 2.62GHz
Applications: 3G (UMTS), GNSS, IoT, ISM, LP-WAN, RFID
Gain: 1.2dBi, 1.4dBi, 1.1dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 3
VSWR: 2.32, 3.01, 3.57
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -6dB, -8dB, -5dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 859.5MHz, 1.5845GHz, 2.24GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, Navigation, WiFi
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 130 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN150201-01C-180-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM GNSS GSM LTE 5G PCB, Features: Cable - 180mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 791MHz ~ 928MHz, 1.559GHz ~ 1.61GHz, 1.85GHz ~ 2.62GHz, Applications: 3G (UMTS), GNSS, IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Gain: 1.2dBi, 1.4dBi, 1.1dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 3, VSWR: 2.32, 3.01, 3.57, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Return Loss: -6dB, -8dB, -5dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 859.5MHz, 1.5845GHz, 2.24GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, Cellular, General ISM, Navigation, WiFi, Power - Max: 10 W.