Produkte > SEVSKIY GMBH > AN150202-01C-180-MHF1
AN150202-01C-180-MHF1
AN150202-01C-180-MHF1 Sevskiy GmbH
AN150202-01C-180-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 868/915/5800MHZ GNSS PCB
Features: Cable - 180mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 860MHz ~ 925MHz, 1.559GHz ~ 1.61GHz
Applications: GNSS, IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters
Gain: 1.2dBi, 1.8dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 2
VSWR: 3.01, 3.57
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -6dB, -5dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 892.5MHz, 1.5845GHz
RF Family/Standard: General ISM, Navigation
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN150202-01C-180-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 868/915/5800MHZ GNSS PCB, Features: Cable - 180mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 860MHz ~ 925MHz, 1.559GHz ~ 1.61GHz, Applications: GNSS, IoT, ISM, LP-WAN, RFID, Smart Meters, Gain: 1.2dBi, 1.8dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 2, VSWR: 3.01, 3.57, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Return Loss: -6dB, -5dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 892.5MHz, 1.5845GHz, RF Family/Standard: General ISM, Navigation, Power - Max: 10 W.