Produkte > SEVSKIY GMBH > AN150203-01C-175-MHF1
AN150203-01C-175-MHF1
AN150203-01C-175-MHF1 Sevskiy GmbH
download.php?file=AN150203-01C-175-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM915 GNSS PCB CABLE
Features: Cable - 175mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 850MHz ~ 960MHz, 1.559GHz ~ 1.610GHz
Applications: 5G, GNSS, IoT, ISM, LP-WAN, LTE, RFID, Smart Meters
Gain: 2dBi, 1.8dBi
Termination: U.FL (UMCX), I-PEX
Number of Bands: 2
VSWR: 3.01, 2.61
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -6dB, -7dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 905MHz, 1.5845GHz
RF Family/Standard: General ISM, Navigation
Power - Max: 5 W
auf Bestellung 7745 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN150203-01C-175-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM915 GNSS PCB CABLE, Features: Cable - 175mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 850MHz ~ 960MHz, 1.559GHz ~ 1.610GHz, Applications: 5G, GNSS, IoT, ISM, LP-WAN, LTE, RFID, Smart Meters, Gain: 2dBi, 1.8dBi, Termination: U.FL (UMCX), I-PEX, Number of Bands: 2, VSWR: 3.01, 2.61, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Return Loss: -6dB, -7dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 905MHz, 1.5845GHz, RF Family/Standard: General ISM, Navigation, Power - Max: 5 W.