Produkte > SEVSKIY GMBH > AN150204-01C-150-MHF1
AN150204-01C-150-MHF1
AN150204-01C-150-MHF1 Sevskiy GmbH
AN150204-01C-150-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 1.2GHZ/5.5GHZ PCB CABLE
Features: Cable - 150mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 1.164GHz ~ 1.3GHz
Applications: GNSS, IoT, LP-WAN, Tracking Devices
Gain: 1.2dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 1
VSWR: 2.32
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -8dB
Frequency Group: L Band (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.232GHz
RF Family/Standard: Navigation
Power - Max: 10 W