Produkte > SEVSKIY GMBH > AN240202-01C-180-MHF1
AN240202-01C-180-MHF1
AN240202-01C-180-MHF1 Sevskiy GmbH
download.php?file=AN240202-01C-180-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM CBRS 5G/LTE PCB CABLE
Features: Cable - 180mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 791MHz ~ 925MHz, 2.41GHz ~ 2.485GHz
Applications: Bluetooth, Iot, ISM, LP-WAN, RFID, WLAN
Gain: 1.6dBi, 4.2dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 2
VSWR: 1.43, 3.01
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -6dB, -15dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 858MHz, 2.4475GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Cellular, General ISM, WiFi
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 103 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN240202-01C-180-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT ISM CBRS 5G/LTE PCB CABLE, Features: Cable - 180mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 791MHz ~ 925MHz, 2.41GHz ~ 2.485GHz, Applications: Bluetooth, Iot, ISM, LP-WAN, RFID, WLAN, Gain: 1.6dBi, 4.2dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 2, VSWR: 1.43, 3.01, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Return Loss: -6dB, -15dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 858MHz, 2.4475GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Cellular, General ISM, WiFi, Power - Max: 10 W.