Produkte > SEVSKIY GMBH > AN240203-01C-175-MHF1
AN240203-01C-175-MHF1
AN240203-01C-175-MHF1 Sevskiy GmbH
download.php?file=AN240203-01C-175-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 5G/LTE/ WiFi 2.4 PCB CABL
Features: Cable - 175mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 750MHz ~ 960MHz, 2.41GHz ~ 2.485GHz
Applications: 3G (UMTS), Bluetooth, IoT, ISM, LP-WAN, RFID, WLAN
Gain: 1.7dBi, 5dBi
Termination: U.FL (UMCX), I-PEX
Number of Bands: 2
VSWR: 3.01, 1.43
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -6dB, -15dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 855MHz, 2.4475GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Cellular, General ISM, WiFi
Power - Max: 5 W
auf Bestellung 1778 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN240203-01C-175-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 5G/LTE/ WiFi 2.4 PCB CABL, Features: Cable - 175mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 750MHz ~ 960MHz, 2.41GHz ~ 2.485GHz, Applications: 3G (UMTS), Bluetooth, IoT, ISM, LP-WAN, RFID, WLAN, Gain: 1.7dBi, 5dBi, Termination: U.FL (UMCX), I-PEX, Number of Bands: 2, VSWR: 3.01, 1.43, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Return Loss: -6dB, -15dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 855MHz, 2.4475GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Cellular, General ISM, WiFi, Power - Max: 5 W.