Produkte > SEVSKIY GMBH > AN240203-01C-200-MHF1
AN240203-01C-200-MHF1
AN240203-01C-200-MHF1 Sevskiy GmbH
download.php?file=AN240203-01C-200-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 5G/LTE/UMTS PCB CABLE
Features: Cable - 200mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 860MHz ~ 925MHz, 1.92GHz ~ 2.17GHz, 2.41GHz ~ 2.485GHz
Applications: 3G (UMTS), Bluetooth, IoT, ISM, LP-WAN, RFID, WLAN
Gain: 1.6dBi, 4.5dBi, 4.9dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 3
VSWR: 2.32, 2.32, 2.62
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Return Loss: -8dB, -7dB, -8dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 892.5MHz, 2.045GHz, 2.4475GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Cellular, General ISM, WiFi
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 1059 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AN240203-01C-200-MHF1 Sevskiy GmbH
Description: RF ANT 5G/LTE/UMTS PCB CABLE, Features: Cable - 200mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Bracket, Frequency Range: 860MHz ~ 925MHz, 1.92GHz ~ 2.17GHz, 2.41GHz ~ 2.485GHz, Applications: 3G (UMTS), Bluetooth, IoT, ISM, LP-WAN, RFID, WLAN, Gain: 1.6dBi, 4.5dBi, 4.9dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 3, VSWR: 2.32, 2.32, 2.62, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Return Loss: -8dB, -7dB, -8dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 892.5MHz, 2.045GHz, 2.4475GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Cellular, General ISM, WiFi, Power - Max: 10 W.