Produkte > SEVSKIY GMBH > AN250203-01P-175-MHF1
AN250203-01P-175-MHF1
AN250203-01P-175-MHF1 Sevskiy GmbH
download.php?file=AN250203-01P-175-MHF1.pdf
Hersteller: Sevskiy GmbH
Features: Cable - 175mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive, Bracket
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.4GHz ~ 7.125GHz
Applications: Bluetooth, IoT, ISM, RFID, Wi-Fi, WLAN
Gain: 1.5dBi, 5dBi
Termination: U.FL (UMCX), I-PEX
Number of Bands: 2
VSWR: 2.32, 1.78
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Return Loss: -8dB, -11dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.762GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, General ISM, WiFi
Power - Max: 5 W