Produkte > SENSATA-AIRPAX > AP1-1-50-202
AP1-1-50-202 Sensata-Airpax
sensata-ap-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 2A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Toggle
Approval Agency: CSA, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AP1-1-50-202 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 2A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Toggle, Approval Agency: CSA, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 1.