Produkte > SENSATA-AIRPAX > AP12-1-50-102
AP12-1-50-102 Sensata-Airpax
sensata-ap-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAGHYDR 1A 240VAC 50VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Toggle
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AP12-1-50-102 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAGHYDR 1A 240VAC 50VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Toggle, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 2.