Produkte > SENSATA-AIRPAX > AP12-1-62-251
AP12-1-62-251 Sensata-Airpax
sensata-ap-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR HYD MAG
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 250mA
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Toggle
Approval Agency: CSA, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AP12-1-62-251 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR HYD MAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 250mA, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Toggle, Approval Agency: CSA, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 2.