Produkte > SENSATA-AIRPAX > APL111-1-65-253-B
APL111-1-65-253-B Sensata-Airpax
APL,UPL_Series.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 25A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 25A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Obsolete
Voltage Rating - AC: 277 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APL111-1-65-253-B Sensata-Airpax
Description: CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 25A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Obsolete, Voltage Rating - AC: 277 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 3.