Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APM2T42SS22001GTN-6ETW
APM2T42SS22001GTN-6ETW
APM2T42SS22001GTN-6ETW Apacer Memory America
SS220-M242_APM2T42SS22xxxGXN-6XTXX_Spec_v1.2.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 1GB M.2 MODULE SLC ATA 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm
Memory Size: 1GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: ATA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 185mA
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 32MB/s
Speed - Write: 14MB/s
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details APM2T42SS22001GTN-6ETW Apacer Memory America
Description: SSD 1GB M.2 MODULE SLC ATA 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm, Memory Size: 1GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: ATA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 185mA, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 32MB/s, Speed - Write: 14MB/s.