Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APM2T60H200512GAN-3TM
APM2T60H200512GAN-3TM
APM2T60H200512GAN-3TM Apacer Memory America
M.2_2260_H200-M.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 512GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 60.00mm x 22.00mm x 3.88mm
Memory Size: 512GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 520MB/s
Speed - Write: 380MB/s
Part Status: Obsolete
Produktbewertung abgeben
Technische Details APM2T60H200512GAN-3TM Apacer Memory America
Description: SSD 512GB M.2 MLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 60.00mm x 22.00mm x 3.88mm, Memory Size: 512GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 520MB/s, Speed - Write: 380MB/s, Part Status: Obsolete.