Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APM2T80P201256GAN-8TMW
APM2T80P201256GAN-8TMW Apacer Memory America
M.2_2280_P201-M.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Memory Size: 256GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 600mA (Typ)
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 515MB/s
Speed - Write: 180MB/s
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produktbewertung abgeben
Technische Details APM2T80P201256GAN-8TMW Apacer Memory America
Description: SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm, Memory Size: 256GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 600mA (Typ), Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 515MB/s, Speed - Write: 180MB/s, Part Status: Discontinued at Digi-Key.