Produkte > APACER MEMORY AMERICA > APM2T80P201256GAN-GTM1
APM2T80P201256GAN-GTM1 Apacer Memory America
APM2T80P201zzzGAN-xTM1%28W%29.pdf
Hersteller: Apacer Memory America
Description: SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Memory Size: 256GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 450mA (Typ)
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 430MB/s
Speed - Write: 160MB/s
Part Status: Obsolete
Produktbewertung abgeben
Technische Details APM2T80P201256GAN-GTM1 Apacer Memory America
Description: SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm, Memory Size: 256GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 450mA (Typ), Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 430MB/s, Speed - Write: 160MB/s, Part Status: Obsolete.